Optyczne.pl

Partnerzyproclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia,  zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2,  full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter,  akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Fotomisje

Fotomisja

Fotomisje Optyczne.pl to ekscytujące wyprawy podróżnicze połączone z warsztatami fotograficznymi prowadzonymi przez ekspertów, lub zawodowych fotografów.

Z nami nie tylko zwiedzisz świat, ale także dowiesz się, jak robić jeszcze lepsze zdjęcia i jaki sprzęt do tego wykorzystać. Zapraszamy do udziału w naszych Fotomisjach!

Fotomisje
Brak miejsc

Madagaskar - baobaby, lemury i obrączkowe zaćmienie Słońca

30 sierpnia - 7 września 2016 r.

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę na Madagaskar. Podczas pleneru z Jackiem Boneckim będziecie mieć okazję poznać żywiołową naturę tej niezwykłej wyspy oraz obserwować obrączkowe zaćmienie Słońca.

Szczegóły
Brak miejsc

Malezja, Indonezja, Singapur

29 lutego - 12 marca 2016 r.

Zapoluj z aparatem na orangutany na Sumatrze, sfotografuj całkowite zaćmienie Słońca i zwiedź dwie niezwykłe azjatyckie metropolie. A wszystko to pod okiem zawodowego fotografa Jacka Bonewckiego.

Szczegóły
Brak miejsc

Dominikana - fotograficzna perła Karaibów

7-17 grudnia 2015 r.

Gorące rytmy merengue, rum, cygara, larimar, turusowa woda i białe plaże to znaki rozpoznawcze Dominikany. Krzysztof Kolumb, odkrywca tej karaibskiej wyspy, określił ją jako raj na ziemi... i miał rację.

Szczegóły
Brak miejsc

Kuba

29 listopada - 10 grudnia 2015 r.

Ciekawi ludzie, niezwykłe zabytki, najlepsze cygara świata oraz wszechobecna muzyka. Kuba to swoisty tygiel, miejsce, którego nie może pominąć żaden podróżnik ani miłośnik fotografii.

Szczegóły
Brak miejsc

Japonia w kolorach jesieni

7-17 listopada 2015 r.

Japonia od lat fascynuje podróżników i przyciąga miłośników fotografii. Jest to kraj kontrastów, gdzie wielowiekowa tradycja spotyka się z nowoczesnością, gdzie drapacze chmur sąsiadują z zabytkowymi świątyniami, a pośród ubranych w garnitury biznesmenów spotkać można spacerujące gejsze.

Szczegóły
Brak miejsc

Norwegia, Lofoty - polowanie na zorze polarne

15-22 września 2015 r.

Lofoty to „Perełka Skandynawii”. Raj dla turystów pragnących aktywnie spędzić urlop. Miejsce, gdzie słońce latem nigdy nie zachodzi, zorza polarna zimą nigdy się nie nudzi, krajobraz nieustannie się zmienia, a ludzie ciągle się uśmiechają.

Szczegóły
Relacja

Indonezja - warsztaty z Jackiem Boneckim

Kwiecień-maj 2015

Wulkany na Jawie, pogrzeby Toradżów w wioskach Tana Toraja, rajskie plaże na Lombok i Kuala Lumpur. To wszystko będziecie mogli zobaczyć na naszej wyprawie. Zapraszamy na Fotomisję do kraju, w którym nie tylko jedzenie jest ostre, ale także szczyty wulkanów.

Czytaj relację
Relacja

Islandia - zaćmienie Słońca i zorze

Marzec 2015

Islandia nazywana jest krainą lodu i ognia. To tutaj polarny klimat spotyka się z gorącymi źródłami, gejzerami i aktywnymi wulkanami. Wyspa ta słynie także z niesamowitych scenerii. Wulkaniczne krajobrazy, buchająca para, tryskająca spod ziemi woda i zapach siarki sprawiają, że nie sposób pomylić tego miejsca z żadnym innym.

Czytaj relację
Relacja

Zanzibar - warsztaty beauty and glamour

Grudzień 2014

Przenieście się tysiące kilometrów do antycznego królestwa Persji, do baśniowej wyspy z Tysiąca i jednej nocy – na Zanzibar. W tej części Tanzanii dalej są żywe wspomnienia księżniczek sułtańskich i... Freddie Mercurego, który się tutaj urodził.

Czytaj relację
Relacja

Mongolia - warsztaty z Jackiem Boneckim

Wrzesień 2014

Jest jeszcze na świecie taka kraina, w której potomkowie dzielnych nomadów żyją w zgodzie z dziką przyrodą i świętą tradycją. Niegdyś ojczyzna niezwyciężonego Czyngis-chana, kolebka największego imperium w dziejach świata – dziś miejsce, które urzeka prostotą i swobodą życia tubylców, a także bezkresnymi przestrzeniami stepów oraz wolnością wyczuwalną tu w niemal każdej chwili.

Czytaj relację
Relacja

Norwegia, Lofoty - polowanie na zorze polarne

Wrzesień 2014

Lofoty to „Perełka Skandynawii”. Raj dla turystów pragnących aktywnie spędzić urlop. Miejsce, gdzie słońce latem nigdy nie zachodzi, zorza polarna zimą nigdy się nie nudzi, krajobraz nieustannie się zmienia, a ludzie ciągle się uśmiechają. T

Czytaj relację
Relacja

Sri Lanka i Malediwy - warsztaty z Marcinem Jamkowskim

Kwiecień-maj 2014

Wybierzcie się z nami w podróż życia na Sri Lankę i na Malediwy. Sri Lanka to herbaciana wyspa nazywana Perłą Oceanu Indyjskiego. Gdy do tego dodamy dni spędzone na białych jak śnieg plażach jednej z zagubionych pośród oceanu rajskich wysepek archipelagu Malediwów, otrzymamy przepis na idealny plener fotograficzny.

Czytaj relację
Relacja

Norwegia, Lofoty - polowanie na zorze polarne

Luty 2014

Lofoty to „Perełka Skandynawii”. Raj dla turystów pragnących aktywnie spędzić urlop. Miejsce, gdzie słońce latem nigdy nie zachodzi, zorza polarna zimą nigdy się nie nudzi, krajobraz nieustannie się zmienia, a ludzie ciągle się uśmiechają. Ten norweski archipelag wysp został uznany przez National Geographic za trzeci najpiękniejszy na świecie.

Czytaj relację
Relacja

Tanzania i Zanzibar - warsztaty z Tomkiem Tomkowiakiem

Grudzień 2013

Przenieście się tysiące kilometrów do antycznego królestwa Persji, do baśniowej wyspy z Tysiąca i jednej nocy – na Zanzibar. W tej części Tanzanii dalej są żywe wspomnienia księżniczek sułtańskich i... Freddie Mercurego, który się tutaj urodził.

Czytaj relację
Relacja

Kenia - zaćmienie Słońca

Listopad 2013

Niezwykłe, 2–tygodniowe safari do Kenii. Podczas tej niesamowitej przygody zjeżdziliśmy ten piękny kraj z południa na północ i z powrotem. Zatrzymaliśmy się nad urokliwym, słonym jeziorem Turkana, gdzie było największe prawdopodobieństwo wystąpienia korzystnych warunków meteorologicznych, zapewniających znakomitą pogodę do obserwacji zaćmienia.

Czytaj relację